Наші новини

Молитовник презентували Єрусалимському Патріарху Феофілу III

Оприлюднено

23 січня в Єрусалимі ректор Відкритого православного університету Святої Софії протоієрей Георгій Коваленко презентував “Молитовник православних вірян” Патріарху Єрусалимському Феофілу ІІІ.

Отець Георгій відвідав резиденцію Єрусалимського Патріарха разом зі співзасновниками Відкритого православного університету.

«Презентували Єрусалимському Патріарху Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості і усі наші видання (Документи Всеправославного Собору, Біблійні історії для дітей – Георгій Коваленко та «Молитовник православних вірян», останній примірник якого мені ледь знайшли у видавництві Дух і Літера), — написав про зустріч у себе в Фейсбуці отець Георгій. — Отримали від нього у благословення для Університету «Історію Єрусалимської Церкви» з найкращими побажаннями.

А ще мали неймовірну прощу-екскурсію на археологічні розкопки Єрусалима не тільки часів Давида і Соломона, але й Мелхіседека, Авраама і Якова. Бачили біблійні артефакти відкриті вченими, але ще малодоступні туристам».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *